slide3

14. DEN - závěrečná

 

Tábor je u konce. Byl to krásný čas, který jsme tu prožili. Tábor není dovolená, není to odpočinek, je to ale únik od „reality“ běžného života. 14 dní bez televize, bez denních zpráv, bez rádia, dá se říct, bez politiky, pracovních povinností a dalšího. Tábor, když tu s námi jste, vám uzdraví a vyčistí hlavu. Spousta smíchu, přátelství a pěkných pout mezi dětmi a dospěláky.

Letošní tábor měl několik prvenství. Např. nejmladší táborník v historii. Vojtíšek nemá ještě ani rok a bojoval tu s námi celých 14 dní. Lucka (maminka) dokázala, že mateřství neznamená táborovou stopku a za podpory rodičů a kamarádů tu může krásně fungovat. Byl tu také další náš vlastní „potěr“ (jak to nazývá Martin) - poprvé byl miniMilda a na čučku Zuzanka, Nikolka, Terezka a Ruda, což jsou jistě naši další budoucí táborníci a těšíme se, že příští rok tu s námi taky budou celý tábor.

Zažili jsme teplo, zimu, déšť, vlhko a bouřku. Spali jsme pod širákem, ohřívali se u ohně, zpívali, hráli si. Řešili jsme nějakého toho „vlka“, odřeniny, štípance, naražený kulky, ale naštěstí nic, co by vyžadovalo nemocniční ošetření (díky za to).

Vyrostlo nám tu spoustu nových nadějných poloinstruktorů a instruktorů. Příští rok některé z nich oslovíme a nabídneme další „spolupráci“. Stálice jako Vašák, Adam, Ondra, Burák, Adélka a Natka nám pomalu odrůstají a jsou čím dál lepší. A hlavně – jsou to trubky, se kterýma je fakt, ale fakt sranda.

Dospěláci jsou skupina sama pro sebe … díky všem za skvělou práci.

Takže. Letos končíme. Na další rok se těšíme. Děkujeme rodičům za důvěru, se kterou nám „půjčili“ svoje ratolesti a díky vám-nám všem za radost, kterou jsme si vzájemně dali.

All Stars tábora Jedovnice 2021

Dospěláci tábora:

Oddíláři:

Instruktoři:

1. oddíl

2. oddíl

3. oddíl

Copyright © 2021 taborseverka.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign