slide3

4. DEN

Zázrak! Dnes nepršelo. Rána jsou tu přesto vlhká a chladná, ale ani to nebrání ranní rozcvičce. Víte co je „křupák“? To je chleba. A opravdu dobrý chleba. Zrovna ten jsme dnes snídali. S vajíčkovou pomazánkou, domácími rajčaty a okurkami. Takové domácí rajče – to se nedá srovnat s tou hrůzou bez chuti z dnešních supermarketů. A co se dnes vybubnovalo?

Špatné rozhodnutí celý příběh změní, tady to ovšem nebude žádné hraní. Rozhodovat správně se musíte, jinak se v ději navždy ztratíte.

Šlo o získání povolení pro stavbu železnice ve Westernovém městečku. Dvě možnosti vždy měly, aby se dopracovali k Sada stanovišť (rozdělené westernové město). Vždy si mohli vybrat jednu z cest (na výběr byly vždy dvě). A podle toho, kam se vydali, tam se vždy dozvěděli, co se stane dál. Když vybírali dobře, získali potřebné věci, které je dovedly k potřebným povolením a stanovenému cíli. Kdo si vybíral špatně, tak dlouho bloumal od ničeho k ničemu ….

Kdo cizí písmo zná, ten ho jistě vyhledá. Když k Dlouhé loučce zajdeš, jistě ho tam najdeš.

Tady našli rozházené fragmenty zprávy z morseovy abecedy a museli dát dohromady konečnou zprávu, která jim odkryla další putování příběhem Jumanji.

V džungli kmeny slávu mají, a k tanci vás pozívají. Tancujte co nejlépe, ať můžeme dát repete.

Áááááá – konečně diskotéka. Bez dalšího komentáře se aktuálně paří …

Mimo programu CTH (výše) jsme hráli hru McDonald (nebo KFC – uvidíme kdo nám za reklamu zaplatí víc) a další drobné hry. Taky jsme vyhodnotili včerejší večerní hru a dostali jsme další táborovou odměnu ve formě dolárků (osobní ohodnocení) a drahých kamínků (oddílové hodnocení).

Máme tu taky dva stejné kluky (jako dvojčata). Viléma a Vojtu. Neustále narážíme na problém s rozeznáváním, ale jiní to mají už vyřešené. Lucka se ptá tábornice co volá na Viléma: „Ty je od sebe rozeznáš?“ A odpověď byla na medaili: „Ne, nerozeznám. Já jim říkám Víléme oběma.“

Taky se dnes oficiálně spustil program Bobřík. Už vím, že někteří táborníci určitě nezískají bobříka mlčení. To by tu musel spadnout meteorit (že miniMildo). Taky se rozdaly táborové pasy a proběhla debordelizace účastníků (rozuměj globální sprchování). To asi kvůli té večerní pařbě, abychom si navzájem nesmrděli.

Myslím, že to je pro dnešek všechno. Posílám pár fotek a video, tak na to koukněte:

Druhý nejmenší táborník s výjezdní tábornicí

Vyvalení puchejři

Kdo hříbíky zatluče, získá možná obruče

U McDonalda - hamburger

Diskotéka frčí

Mild@ a miniMild@

 

Janďa je príma

Stanová pohodička v poledním klidu

Canis terapie - Berny na vrcholu slasti

miniMilda zásobuje skupinu pitím aneb vojenský speciál v akci

 

Copyright © 2021 taborseverka.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign